Skip to main content
Hakkımızda

40 yıllık deneyim

Tekstilden gelen 40 yılı aşkın deneyimini, 2008 yılında inşaata aktaran Şarkent Yapı; konusunda uzman teknik kadrosu ve ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş yaşam sunan projeleriyle sektörde yerini almıştır. İnsan hayatını esas alan güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektedir.

Misyonumuz

Topluma değer katan projelerle sektörde öncü olmak

Şarkent Yapı olarak misyonumuz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sürdürülebilirlik ilkesini benimseyip, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayarak güvenli, estetik ve modern yapılar inşa etmektir. İnsan hayatını merkeze alarak, kalite standartlarını sürekli yükselterek, topluma değer katan projelerle sektörde öncü bir konumda olmaktır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, çevre ve toplum için fayda yaratmayı hedefleriz.

Vizyonumuz

Tercih edilen ve saygın bir inşaat firması olmak

Sektördeki yenilikleri takip ederek ve öncüsü olarak, hem yerel hem de uluslararası arenada tanınan, tercih edilen ve saygın bir inşaat firması olmaktır. Şarkent Yapı olarak, sadece binalar değil, insanların hayatlarına dokunan, değer katan ve onların yaşam kalitesini artıran projeler üretmeyi vizyonumuz olarak belirleriz. Sürdürülebilir, enerji verimli ve çevre dostu yaklaşımlarımızla geleceğin inşaat sektöründe liderliği hedefleyerek, kalıcı izler bırakmayı amaçlarız.