Skip to main content

Denizde geçen gün: Dia Mare

İstanbul’un yıldızı yükselen yerleşim bölgesi Mimaroba’da 11.000 m²’lik bir alan üzerinde projelendirilen Dia Mare’nin ilk etabı, 188 konut ve 17 adet dükkanı tek çatı altında buluşturmaktadır. Dia Mare, “denizde geçen gün” anlamına geliyor. Akdeniz ve Ege esintilerinden ilham alan çok sesli deniz yaşamı ailenizi ve sizi Dia Mare’de bekliyor.

Denizi kucaklayan mimari

Dia Mare, çeyrek asrı aşan tecrübesiyle inşaat sektöründe birçok elit projenin altına imza atan Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlandı. Dış cephesi denizi avuçlayacak şekilde tasarlandığı için tüm daireler denizden pay alıyor. Ayrıca dairelerin iç mimarisi, yüksek teknoloji ve geniş alanları birleştirerek denizle iç içe ferah bir ev ortamı yaratıyor.

Proje Web Sitesi: diamare.com.tr

Yeşilin, mavinin ve hayatın içinde.

Büyükçekmece Mimaroba’nın en prestijli konut projesi Dia Mare; yeşillikler içinde, eşsiz doğası, deniz manzarası ve 188 özel dairesiyle hayata geçiyor. Yeşilin ve mavinin sunduğu doğallığı doyasıya yaşayacağınız Dia Mare’de, aynı zamanda lüks bir yaşam için gerekli tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilmenin keyfini süreceksiniz.

Güçlü, akıllı ve tarz sahibi

Dia Mare’de her daire, akıllı ev özelliğine sahip. En yeni ve gelişmiş üretim metodlarıyla inşa edilen Dia Mare, teknolojik alt yapısıyla sırdan bir evden beklenilenin çok daha fazlasını sunuyor. Dia Mare’de tüm daireler, yerden tavana ve duvardan duvara geniş camlarla donatılmış olduğundan deniz ve peyzaj manzarasından yüzde yüz yararlanıyor.