Skip to main content

Yeni Topkapı’da yepyeni bir yaşam.

15.600 metrekare arsa üzerine inşa edilen Dia.Centro 251 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor.

Dia Centro’nun bahçe kullanımlı daireleri şehrin ortasında bambaşka bir ayrıcalık sunuyor. Size ait kullanım alanlarını tarzınıza göre dekore ederek şehrin ritmine tanık olabilirsiniz.

Özel peyzaj tasarımlı iç bahçe ye sahip olan Dia Centro’daki evinize her girişinizde huzurlu bir görüntü sizi karşılıyor olacak.

Çok amaçlı spor sahası komşularınızla yapacağınız çekişmeli maçlara sahne olurken çocuklar da macera parkında eğlenceli dakikaların tadını çıkaracak.

Geniş ve işlek caddelere bakan zemin kat dükkanları ihtiyacınız olan birçok şeyi yanıbaşınızda sunuyor. Arkadaşlarınızla kahve içmek, alışveriş yapmak gibi birçok aktivite için yeni buluşma noktanız Dia Centro…

Proje Web Sitesi: diacentro.com

Yakın değil, İstanbul’un tam merkezi.

Dia Centro, İstanbul’un merkezi Topkapı’da tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz bir noktada konumlanıyor. D100 karayoluna yakın bir noktada bulunan Dia Centro İstanbul Havalimanı 30, Atatürk Havalimanı ise sadece 10 dakikalık mesafede. Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri ve iş merkezleri gibi ihtiyacınız olan her şey yanıbaşınızda…

İnsan odaklı tasarım.

Dia Centro’da konforlu bir yaşam için her detay düşünüldü. Dairelerin içinden ortak alanlara, sosyal tesislerden otoparklara kadar kullandığınız her metrekarede konfor ve kaliteyi hissedebileceksiniz.

Fonksiyonel tasarımlar, modern dokunuşlar…

Son teknoloji ve modern ankastreler, ruhunuzu ısıtan renklere sahip zeminler ve daha fazlası Dia.Centro’da sizi bekliyor… Kullanışlı mekan çözümleri ile kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz, 1+1’den 4+1’e farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleriyle; üst düzey malzeme ve işçiliğiyle hayalinizdeki evleri tasarladık.

Konforlu yaşamın adresi

Dia Centro, sakinlerine lüks ve konforu bir arada sunan bir sosyal tesis ile de öne çıkıyor. Günümüzün modern tasarım anlayışını yansıtan bu tesis, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve play station odası gibi ayrıcalıklarla dolu. Aktif bir yaşamı destekleyen fitness merkezi, masa tenisi ve soyunma odalarıyla bedeninizi ve ruhunuzu yenileyin. Günün stresinden uzaklaşıp rahatlamak isteyenler için cafe ve vitamin bar da mevcut. Dia Centro, konfor ve eğlenceyi bir araya getiren bu sosyal tesis ile sakinlerine eşsiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Dia Centro’da her adımda modern lüks

Dia Centro, her köşesinde lüksü ve modernliği barındırıyor. Projenin dikkatlice tasarlanmış ortak alanları, fonksiyonelliği estetikle buluşturarak yaşamın her anını özel kılıyor. Koridorlardan merdivenlere, bina girişlerinden detaylara kadar her bir alan, Dia Centro sakinlerine evlerine her adım attıklarında lüksü hissettiriyor. Evinizin konforu, site girişinden itibaren başlar ve Dia Centro’da bu konfor, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.